Eladó munkatársat keresünk

 Aszódra és/vagy Gödöllőre eladói feladatok ellátására munkatársat keresünk, teljes és/vagy részmunkaidőre.

Ha jártas vagy a termékek értékesítésében, vagy már dolgoztál ilyen munkakörben és szereted a kerékpárokat, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • eladói feladatok ellátása: áruátvétel, boltfeltöltés, vásárlók teljeskörű kiszolgálása, számlázás, telefonos tájékoztatás, készlet figyelés, rendelések összeírása
  • vásárlói megrendelések kezelése: előszkészítés, számlázás, csomagolás, kapcsolattartás a futárszolgálattal, e-mailek kezelése

Elvárás

  • rugalmasság, terhelhetőség, jó kommunikációs készség,
  • eladói munkakörben szerzett tapasztalat,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • megbízhatóság, precizitás,
  • rendszerszemlélet,
  • hajlandóság az új ismereket elsajátítására,
  • csapatszellem

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • kerékpárok alapszintű ismerete,
  • műszaki érdeklődés,
  • ha szereted a kerékpárokat, és van némi affinitásod hozzá.

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távon biztos munkahely,
  •  összetartó csapat,
  • segítség a betanulásban,

Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével várjuk.

Telefonos elérhetőségünk: +36/70-504-0422, +36/20-284-8086