Kerékpár szerelő-javító

munkatársat keresünk

Műhelyünkbe kerékpár szerelő feladatra alkalmas munkatársat keresünk teljes, 8 órás munkaidőre.

    Ha szereted a kerékpárokat, és van némi affinitásod, kézügyességed hozzá, jelentkezz bátran!

A szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel. Ha ügyes vagy és gyorsan tanulsz, szívesen segítünk a betanításodban.

Feladatok:

- kerékpár szerelés, karbantartás

Amit elvárunk:

  • - rugalmasság, terhelhetőség, jó kézügyesség
  • - önálló munkavégzésre való képesség
  • - megbízhatóság
  • - csapatjátékos

Amit kínálunk:

- stabil, hosszú távon biztos munkahelyet

- összetartó csapatot

- segítséget a betanulásban