Álláslehetőségek

                                       Az ÁkosBike folyamatosan bővülő csapatába SZERVIZES munkatársat keresünk, teljes munkaidőben!

Elvárásaink:

­   -szeresse és/vagy érdekelje amit csinál

­   -tudjon csapatban dolgozni

­  - igényes legyen a munkájára

­   -tartson rendet és tisztán a helyét

­  - rendelkezzen jó problémamegoldó képességgel

­   -legyen kulturált a megjelenése

­   -rugalmasan kezelje a változásokat

­   -legyen nyitott az új ismeretek megszerzésére

Előny:

­   -kerékpár szerelői tapasztalat

­   -angol nyelvtudás

­   -proaktivitás, terhelhetőség

Feladatok:

­   -javításra átvett kerékpárok, ebike-ok szervizelése

­   -új kerékpárok összerakása

­   -ebike diagnosztika, szerviz

­   -felsőbb kategóriás kerékpárok szervizelése

Amit nyújtunk cserébe:

­   -versenyképes fizetés

­  - bejárás támogatás

­   -teljesítményarányos jutalom

­  - folyamatos szakmai fejlődés lehetősége, képzések

­   -fiatalos, vidám, szorgalmas csapatban való munka

­   -folyamatosan fejlesztett műhely és szerszám készlet

­  - légkondicionált, jól felszerelt műhely

Küldd el fényképes önéletrajzod a kriszta.akosbike@gmail.com email címre, vagy hozd be boltunkba személyesen a 2100 Gödöllő, Szilhát u. 39-be.

Folyamatosan bővülő üzletünkbe teljes munkaidős ELADÓ munkatársat keresünk!

­  - legyen vevőorientált, segítőkész, de határozott

­   -legyen kommunikatív, rendszerető

­   -rendelkezzen jó kommunikációs készséggel és problémamegoldó képességgel

­  - rendelkezzen alap számítógépes ismeretekkel

­  - munkaidő: kedd-szombat

Előny:

­  - hasonló területen szerzett tapasztalat

­   -kerékpáros ismeretek

­   -terhelhetőség

­   -kreativitás, proaktivitás

Feladatok:

­   -kerékpárok, ruházat, kiegészítők és alkatrészek eladása

­   -kassza kezelés, számla írás

­   -az eladótér, termékek, rendezetten és tisztán tartása

­   -tanácsadás, segítség nyújtás a vevői kérdésekre

­   -bejárás támogatás

­   -folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

­   -folyamatosan fejlesztett eladó tér

Árukereső.hu Árukereső.hu